Bliskie spotkania ze smartfonem z systemem Android!

Instruktor: Elżbieta Makulska
Ilość:  10 spotkań po 2 godziny,

kursy bezpłatne!

Terminy: 8,15,22,29 października, 5,12,19,26 listopada, 4,11 grudnia PIĄTKI!  godziny: 14.00-16.00  Małe grupy: max 7 os.

Zapisy tel. (22) 834-65-47  oraz bezpośrednio u instruktora 666 012 810

Na spotkania należy przynieść swoje urządzenie smartfon z systemem android oraz całe okablowanie ( tj. kable do podłączenia z komputerem czyli kabel USB).

Osoby zapisujące się na zajęcia proszone są o podanie typu posiadanego smartfonu. Na zajęcia należy przynieść urządzenie gotowe do pracy czyli z zainstalowaną kartą SIM, naładowaną baterią i kablem zasilającym.

Elżbieta Makulska jest inżynierem elektronikiem, instruktorką programowania komputerowego kat. I. Kursy komputerowe realizuje wg autorskiego programu ze szczególnym uwzględnieniem osób w wieku 50+.

Kurs obejmuje pracę z urządzeniem od podstaw. Omówione zostanie wysyłanie i odbieranie SMS i MMS, wykonywanie, magazynowanie i udostępnienie zdjęć, instalowanie i przegląd wybranych aplikacji.

Jeżeli uczestnik  miał kontakt z osobą zakażoną COVID-19 lub ma symptomy choroby prosimy  NIE UCZESTNIĆ  w zajęciach! Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Będziemy wdzięczni za informowanie nas o ewentualnych chorobach, kwarantannach itp.