Ladies Latino (18+) taniec dla Pań

 

LADIES LATINO to zajęcia dla Pań, podczas których nauczysz się podstawowych kroków i krótkich układów choreograficznych m.in. rumby, cha-chy, samby, salsy oraz bachaty. Trening poprawia koordynację ruchową, wygląd sylwetki jak i postawę. Lekcje z tańców latynoamerykańskich dają poczucie swobody, pewności siebie oraz dużo dobrej energii. Pozytywnie wpływają na samopoczucie i redukcję stresu. Gorące rytmy muzyki latynoamerykańskiej sprawią, że po zajęciach będziesz odprężona i uśmiechnięta. Zajęcia prowadzi wielkokrotna mistrzyni oraz doświadczona tancerka Kinga Bakierska.

Instruktor: Kinga Bakierska

Swoją przygodę z tańcem zaczęłam mając 6 lat. W wieku 16 lat wraz z moim partnerem zdobyłam klasę „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. W swojej karierze tanecznej biorąc udział w licznych turniejach tańca oraz Mistrzostwach stanęłam około 100 razy na podium. Posiadam również doświadczenie z tańca nowoczesnego, współczesnego jak i scenicznego. Występowałam w wielu programach na potrzeby telewizji oraz tańczyłam na wielu koncertach, eventach i teledyskach. Zajmuję się również nauką tańca jako instruktor w różnych dziedzinach zarówno dzieci jak i dorosłych.

termin zajęć: wtorki, godz. 18.45-19.45
Koszt: 120 zł/ryczałt miesięczny, wejściówka jednorazowa – 35 zł.

Zapraszamy do zapisów, zajęcia zostaną uruchomione, gdy zbierze się grupa (min.5 osób).

Zapraszamy na pierwsze zajęcia 16 listopada, są jeszcze wolne miejsca! Odpłatność za listopad połowa ryczałtu- 60 zł! 

ZAPISZ SIĘ

Ważne!
Wpłaty należy dokonać– przelewem na konto BOK 29 1240 1037 1111 0010 0499 5433– gotówką lub kartą w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00

Wpłaty do 10. każdego miesiąca, w opisie prosimy podać nazwę zajęć, imię, nazwisko uczestnika oraz miesiąc za jaki jest dokonywana wpłata.