Tańce w kręgu

W programie zajęć: tańce polskie, tańce etniczne z Europy, tańce w kręgu do muzyki różnych narodów opracowane przez znanych choreografów z USA, Europy, Izraela.
W kręgu łatwo jest wspierać się wzajemnie przy „łapaniu równowagi” i nauce nowych kroków. Głównym założeniem zajęć jest „ożywianie ducha i ciała”, łapanie dobrego nastroju tzw. witaminy T oraz kondycji na następny dzień, tydzień w imię hasła „ Z nami zatańczy każdy”

Instruktor: Justyna Gębska

KOSZT: zajęcia nieodpłatne

TERMINY: poniedziałek, środa godz.10.00-11.00

Zapraszamy na pierwsze zajęcia: 13 września (poniedziałek). godz.10.00

Jeżeli uczestnik  miał kontakt z osobą zakażoną COVID-19 lub ma symptomy choroby prosimy  NIE UCZESTNIĆ  w zajęciach! Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Będziemy wdzięczni za informowanie nas o ewentualnych chorobach, kwarantannach itp.

ZAPISZ SIĘ

Obejrzyj filmik z tańców w kręgu

Justyna Gębska ukończyła etnografię na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu (Instytut Etnologii). Pasjonuje się tańcem ludowym od lat studenckich. Pracowała jako instruktor tańca i choreograf z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi. Od lat kolekcjonuje wiedzę o tańcach etnicznych narodów Europy i nie tylko, wykorzystując to jako instruktor tanecznego kręgu seniorów.

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca
w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK

Wpłaty należy dokonać
– przelewem na konto BOK:   29 1240 1037 1111 0010 0499 5433
– gotówką lub kartą w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00

Fotorelacja z warsztatów tanecznych w Łucznicy realizowanych w dniach 27-28 października 2017 r. Tańczyły z nami uczestniczki warsztatów ceramicznych na wieczornej zabawie tanecznej.

Pozdrawiamy wszystkich tańczących w kręgu.