Taniec indyjski Bollywood

Taniec indyjski Bollywood – zajęcia również w j. angielskim

Wdzięk, uwodzenie gestami dłoni i przede wszystkim mimika twarzy, która podkreśla słowa miłosnej piosenki!

To esencja tańca Bollywood. Do tego barwne szerokie spódnice i powiewające szale…
Taniec – bez którego żaden indyjski film nie może się obejść.

Zapraszamy do nowej grupy choreograficznej Bollywood! 

InstruktorkaMagdalena Niernsee, osobiście kocha produkcje półklasyczne z nutką klasyki i powiewem Indii tradycyjnych.

Na zajęciach możecie oczekiwać dużej porcji energii i uśmiechu. Technika świetnie poprawia koordynację ruchową i świadomość ciała. Będą tańczyły oczy, dłonie, biodra i stopy, które wytupują rytmy.

Link dla kursantek do przykładowej lekcji: https://youtu.be/zgbCHI3_2KQ.

Magda Niernsee -podróżniczka i mama, kochająca taniec, tak jak ludzi i przygody. Tancerka z ponad 15 letnim doświadczeniem pedagogicznym i scenicznym, absolwentka prestiżowej szkoły klasycznego tańca indyjskiego kathak “Kathak Kendra” w New Delhi oraz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Więcej na www.kathak.pl.
Odpłatność:  100 zł miesięcznie 35 zł  wejściówka jednorazowa
Terminy:
grupa początkująca, poniedziałek 19.15-20.15  zapisy trwają! 

ZAPISZ SIĘ

W związku z obecną sytuacją, a także z myślą o osobach spoza Warszawy można wykupić kursy tańca Bollywood ONLINE dostępne na platformie Youtube (oglądasz i uczysz się, kiedy chcesz :)

Kurs online to nagrane 1h lekcje z materiałem z lekcji live (nagrane osobno poza lekcją). Korekty kursantek odbywają się na bazie  nadesłanych filmików raz w miesiącu.
Koszt  kursów – 120zł/4 odcinki. 

English:

Most welcome to join semi classical Bollywood dance course leaded by Magda Niernsee – professional dancer connected with India for over 20 years! (Diploma holder from Kathak Kendra in New Delhi – specialised in Kathak, but in love with light semiclassical movie song as well)

During class you can learn not only choreography but also a technics of classical dances of India, nuances of movement, body awarness, improve sense of rythom and coordination.

Lots of fun and smile guarantee!

New batch starts from September 2021! (beginners or advanced group)

Fee – 120PLN/1month.

Jeżeli uczestnik  miał kontakt z osobą zakażoną COVID-19 lub ma symptomy choroby prosimy  NIE UCZESTNIĆ  w zajęciach! Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Będziemy wdzięczni za informowanie nas o ewentualnych chorobach, kwarantannach itp.

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca
w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK

Wpłaty należy dokonać
– przelewem na konto BOK:   29 1240 1037 1111 0010 0499 5433
– gotówką lub kartą w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00