Przejdź do treści
logo logo

ON-LINE Podróżniczek w Indonezji

Zapraszamy na imprezę dziecięcą Podróżniczek w Indonezji. Na zajęciach dowiemy się gdzie leży ten egzotyczny kraj, nauczymy się tańców indonezyjskich oraz dowiemy się jak wygląda gamelan . Po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami o Indonezji zapraszamy na warsztaty z tańca indonezyjskiego. Wraz z Indonezyjczykami nauczycie się lokalnych tańców z Lomboku czy Jawy. Dowiecie się też o strojach w których tańczą i o tradycyjnej muzyce gamelan, która sięga nawet trzeciego wieku naszej ery.

Dla dzieci od 4 lat.

Indonezja leży na drugim końcu świata, a kultura i tradycje z tego regionu są dla nas znacznie mniej znane niż z innych krajów Azji. Stąd warto nauczyć się co Indonezję wyróżnia, poznać smak orientu w kulinariach i przyprawach, a nawet nauczyć się parę słów po indonezyjsku!

Współpraca Fundacja Nusantara

Obejrzyj na YT

link do wydarzenia na FB

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.