45 zdjęć na 45 lat!
Drodzy Sąsiedzi, Przyjaciele Bielańskiego Ośrodka Kultury, nasi Bywalcy!
Czy macie w swoich albumach zdjęcia z wydarzeń organizowanych przez BOK?
Może gdzieś na półce leży fotka z koncertu, warsztatów, spektaklu, czy festynu sprzed lat? A może uchwyciliście magiczne momenty z naszych imprez?
Z okazji 45-lecia BOK chcemy stworzyć wyjątkową ściankę historyczną, pełną wspomnień i emocji, które łączą nas od dekad. Wasze zdjęcia będą jej najważniejszą częścią!
Jak możecie pomóc?
- Wybierzcie zdjęcia z naszych wydarzeń, które macie w swoich zbiorach – mogą być cyfrowe lub papierowe.
- Wyślijcie je do nas na adres: promocja@bielanski.waw.pl lub przynieście do naszego ośrodka.
- Dołączcie krótką informację – co przedstawia zdjęcie i z jakiego roku pochodzi (jeśli pamiętacie).
Czas przesyłania zdjęć: do 14 lutego 2025r.
Razem stwórzmy wielką opowieść o naszej społeczności i o tym, co wspólnie przeżyliśmy przez te lata. Dziękujemy za każdy gest, każde wspomnienie i każdą fotografię, która pokaże, że kultura i radość życia na Bielanach zawsze miały swoje miejsce.
Liczymy na Wasze historie i wspomnienia!