Przejdź do treści
logo logo

Elżbieta Wichrowska-Janikowska | Magia natury

Zapraszamy na wernisaż akwareli Elżbiety Wichrowskiej-Janikowskej pt. „Magia natury”

Na wystawę akwareli składają się cykle „Ukryte pejzaże drzew” oraz ‘Góry”, które odzwierciedlają szczególne zainteresowania autorki. Pierwszym z nich jest fascynacja przyrodą poprzez ukazywanie fragmentów drzew, w których autorka doszukuje się różnorodnych pejzaży. Drugi temat twórczości stanowią góry, jest to wynik wielu podróży autorki.     

Elżbieta Wichrowska – Janikowska prawnik, projektantka ogrodów, podróżniczka.  To właśnie piękno  przyrody, jego zagadkowość i wieloznaczność, skłoniło ją do przenoszenia wrażeń i emocji na papier. Maluje w technice akwarelowej oraz pastelami suchymi. Była członkiem pracowni Galeria Piecowa w Warszawie, jest członkiem pracowni malarskiej na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Łomiankach. Jest także członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków.

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.