Turniej w grę Inwestorzy | Klub Gier Wszelakich 🗓

15:00, sobota, 04.12.2021

gra InwestorzyInwestorzy to gra, w której gracze wcielają się początkujących przedsiębiorców. Ich zadanie to zbudowanie finansowego imperium. Aby to osiągnąć muszą zainwestować w kopalnie i handlować wydobytymi surowcami: diamentami, złotem, rubinami oraz ropą, a w rozszerzonej wersji także kryptowalutą InvestCoin.

Gra zawiera w sobie elementy strategii, ekonomii oraz losowości – ceny surowców, które kupują i sprzedają gracze są tu nieprzewidywalne.

Kilka słów o mechanice gry:
Mechanika gry jest prosta: gracze kupują kopalnie, w których wydobywają cenne surowce, a następnie sprzedają je po atrakcyjnych cenach. Taka mechanika gry odzwierciedla wahania giełdowe, które zmieniają się z dnia na dzień i żaden uczestnik rynku nie wie, co czeka go dnia następnego!

Najbliższe spotkanie  Klubu Gier Wszelakich w Bielańskim Ośrodku Kultury odbędzie się:
26 listopada, w godz.16.00-19.00.

Dzięki współpracy z twórcami gry “Inwestorzy: wydobywaj, sprzedawaj, zarabiaj” – wydawnictwem Easy-games.co przeprowadzimy turniej właśnie w tę pozycję.
Jest to gra polskich twórców, wyprodukowana w Polsce. Z kodem FB 10% rabatu na inwestorzy.co.

Do wygrania będą atrakcyjne nagrody takie jak: smartwatch, bezprzewodowe słuchawki, powerbank i oczywiście planszówki ;).

Wstęp na spotkanie klubowe jest bezpłatny, a na miejscu jest wiele gier – można też przynosić własne tytuły do ogrania oraz umówić się z instruktorem na pozycję spoza spisu widniejącego na stronie FB ;).
Tym, którzy nie znają danej gry zostaną wytłumaczone jej zasady ;)
Oprócz planszówek polecam krótkie RPGi, kameralne paragrafówki oraz dynamiczne systemy figurkowo-bitewne :D.

Kolejne spotkania planowane są na:

4 grudnia w godz. 15.00 – 20.00,
17 grudnia w godz. 18.00 – 20.00.

Scheduled ical Google outlook Wydarzenia