Wesołego Alleluja!
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu zdrowia, spokoju, radości oraz wiosennej energii do realizacji pasji i twórczych planów.
Niech ten wyjątkowy czas przyniesie nadzieję i wiele ciepłych chwil w gronie najbliższych.
Dyrektor oraz Zespół
Bielańskiego Ośrodka Kultury