Przejdź do treści
logo logo

Maryla Gralczyk

Śpiew musicalowy i piosenka aktorska

Absolwentka wydziału wokalno – aktorskiego Warszawskiej Akademii Muzycznej. Magister sztuki. Laureatka konkursów wokalnych w kraju i za granicą. Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie pedagogiczne w pracy z młodzieżą zarówno w szkole muzycznej jak i w Ośrodkach Kultury.

“Na swoich zajęciach uczę podstawowych i zaawansowanych technik wokalnych, interpretacji, dykcji, przygotowuję do egzaminów do szkół średnich i wyższych muzycznych oraz teatralnych. Organizuje dla swoich uczniów wiele ciekawych koncertów na prawdziwej scenie dając im możliwość realizacji swoich marzeń, świetnej zabawy a przy okazji zdobywania doświadczenia. Pedagogika wokalna jest moją wielką pasją”.      

Tel. 794 314 940

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.